אודות

משרד מורשה נגישות - לימור גייזמן

משרד מורשה נגישות - לימור גייזמן

משרד מורשה נגישות - לימור גייזמן

חשבתם פעם איך נראים חייו של אדם עם מוגבלות שרוצה להשתלב בינינו בכל מקום אפשרי?

אני לימור גרייזמן הנדסאית בניין בוגרת הטכניון ועוסקת בניהול ופיקוח של פרויקטי בניה כ-20 שנה. פרויקטים מגוונים ושונים כמו: מסחר, מגורים, משרדים ומבנים ציבוריים. התחלתי לחשוב ולהסתקרן מה זה אומר נגישות לאנשים עם מוגבלות, אז הלכתי ללמוד כדי להבין יותר.

כיום אני יועצת נגישות מתו"ס (מבנים תשתיות וסביבה), בפשטות כל מה שבנוי וקבוע. כשביצעתי את פרויקט הגמר שלי על שני מבנים לשימור במתחם ההיסטורי של מקווה ישראל, התחלתי להבין את המורכבות הנדרשת.
מצד אחד לשמור יש צורך על המבנה ומצד שני, גם לאפשר לאדם עם מוגבלות את החוויה להסתובב במבנה הקיים למעלה ממאה שנה..
כיום, כיועצת נגישות אני רואה הדברים בצורה מחשבתית שונה, נתינת פתרונות יצירתיים כיצד אני יכולה לסייע/לעזור לשונה להרגיש פחות שונה, ואיך אני יכולה להקל ולו במעט על אדם עם מוגבלות להשתלב בינינו בעצמאות המרבית.

בעלת תעודת רישום 169 – נגישות מתו"ס – הנדסאים

לנוע בחופשיות בכל מקום

אז למה לבחור בנו?

מקצועיות

ראיית התמונה הכוללת, דגש על הפרטים הקטנים והקפדה על צבירת ידע מבלי לשקוט על השמרים, מאפשרים לי להעניק שירותים ברמה מקצועית בלתי מתפשרת.

ניסיון

ניסיון יכול להעיד במידה רבה הן על המקצועיות והן על טיב ואיכות השירות. ברשותי ותק עשיר בתחום הנדסת הבניין וכיועצת נגישות מתו"ס ושירות. במהלכן צברתי שם ומוניטין רב בתחום.

פתרונות יצירתיים

אני תמיד מקפידה לחשוב מחוץ לקופסא, לראות את הדברים בצורה גמישה ולמצוא פתרונות נכונים ואיכותיים, גם למצבים אשר יכולים להיראות תחילה כמורכבים ואף בלתי אפשריים.

הכול במקום אחד

אני מציעה קשת רחבה של שירותי ייעוץ נגישות, במקום אחד. כך שגם אם אתם מעוניינים לחדש רישיון עסק, רוצים להנגיש אתר אינטרנט או זקוקים לייעוץ בכל נושא אחר בתחום ההנגשה, אני הכתובת הנכונה עבורכם.

יחס אישי

הליך הייעוץ מהווה כדרך בה אני צועדת יחד עם הלקוח, כשבסופה של הדרך מטרה משותפת לשנינו – לצלוח את הליך ההנגשה בצורה המצופה, המותאמת והרצויה.

תגובה מהירה

יש לכם שאלות? זקוקים לעוד מידע? התחלנו בדרך משותפת ונתקלתם בבעיה? תשמחו לגלות שאני מקפידה על זמינות גבוהה ועל תגובה איכותית ומהירה.

מתקן משולב נגיש - צבעוני

זה היה אחד הפרויקטים הכי כייפים, במיוחד בימי הקיץ החמים 🙂
הנגשת גן ילדים בתל אביב… פה אתם רואים מתקן משולב נגיש.

מתקן משולב נגיש - צבעוני

כתוב לנו