היתרי בנייה

היתרי בנייה

על פי חוקי מדינת ישראל (חלק ח' של דרישות חוק התכנון והבנייה), ניתן לקבל היתרי בניה, רק לאחר עריכת בדיקות מקיפות אשר ייעודן לוודא כי המבנים מונגשים באופן מלא עבור אנשים עם מוגבלות.

במסגרת שירותי ובהתבסס על הניסיון הרב שיש לי בתחום הנדסת הבניין ובתחום הנגישות אני מסייעת במתן ייעוץ לגבי: מקומות חנייה נגישים, מדרגות שיפועים ורמפות, מדרכות, שירותים נגישים, גודל המעלית ועזרים נוספים לאנשים עם מוגבלויות שונות.

בתור יועצת נגישות, אני מלווה את לקוחותיי לכל אורך השלבים בדרך לקבלת היתרי הבנייה, עד לשלב הסופי שהוא שלב קבלת היתר הבנייה.

לנוע בחופשיות בכל מקום

אז למה לבחור בנו?

מקצועיות

ראיית התמונה הכוללת, דגש על הפרטים הקטנים והקפדה על צבירת ידע מבלי לשקוט על השמרים, מאפשרים לי להעניק שירותים ברמה מקצועית בלתי מתפשרת.

ניסיון

ניסיון יכול להעיד במידה רבה הן על המקצועיות והן על טיב ואיכות השירות. ברשותי ותק עשיר בתחום הנדסת הבניין וכיועצת נגישות מתו"ס ושירות. במהלכן צברתי שם ומוניטין רב בתחום.

פתרונות יצירתיים

אני תמיד מקפידה לחשוב מחוץ לקופסא, לראות את הדברים בצורה גמישה ולמצוא פתרונות נכונים ואיכותיים, גם למצבים אשר יכולים להיראות תחילה כמורכבים ואף בלתי אפשריים.

הכול במקום אחד

אני מציעה קשת רחבה של שירותי ייעוץ נגישות, במקום אחד. כך שגם אם אתם מעוניינים לחדש רישיון עסק, רוצים להנגיש אתר אינטרנט או זקוקים לייעוץ בכל נושא אחר בתחום ההנגשה, אני הכתובת הנכונה עבורכם.

יחס אישי

הליך הייעוץ מהווה כדרך בה אני צועדת יחד עם הלקוח, כשבסופה של הדרך מטרה משותפת לשנינו – לצלוח את הליך ההנגשה בצורה המצופה, המותאמת והרצויה.

תגובה מהירה

יש לכם שאלות? זקוקים לעוד מידע? התחלנו בדרך משותפת ונתקלתם בבעיה? תשמחו לגלות שאני מקפידה על זמינות גבוהה ועל תגובה איכותית ומהירה.

מתקן משולב נגיש - צבעוני

זה היה אחד הפרויקטים הכי כייפים, במיוחד בימי הקיץ החמים 🙂
הנגשת גן ילדים בתל אביב… פה אתם רואים מתקן משולב נגיש.

מתקן משולב נגיש - צבעוני

כתוב לנו

דרכים נוספות ליצור איתנו קשר

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו!

נייד
דואר אלקטרוני