הנגשה ייעודית

הנגשה ייעודית

ישנן סיבות רבות בגינן אנשים מחליטים לפעול למען הנגשה של מבנים – זה יכול להיות כי החוק מחייב אותם לעשות כך, זה יכול להיות מתוך רצון כנה ואמתי לגרום לכך שגם אנשים עם מוגבלות יוכלו להשתמש במתקן מסוים או להסתובב באופן עצמאי במבנה מסוים וזה יכול להיות מסיבות אישיות.

ישנם מבנים ושטחים רבים, אשר דורשים הנגשה ייעודית ובין היתר: בתי כנסת, אולמות ספורט/ מופעים, פארקים, חופי ים ומקומות נוספים הנחשבים ייחודיים וכחלק מכך, נדרשת תכנית הנגשה פרטנית וייחודית.

במסגרת שירותי ייעוץ נגישות, אני מסייעת בהנגשה ייעודית מכל סיבה ולכל מטרה – החל מהשלב הראשוני בו אני מבינה את מטרת ההנגשה ועד לשלב הסופי בו הליך ההנגשה מסתיים לשביעות רצונם המלאה של כל הנוגעים בדבר.

לנוע בחופשיות בכל מקום

אז למה לבחור בנו?

מקצועיות

ראיית התמונה הכוללת, דגש על הפרטים הקטנים והקפדה על צבירת ידע מבלי לשקוט על השמרים, מאפשרים לי להעניק שירותים ברמה מקצועית בלתי מתפשרת.

ניסיון

ניסיון יכול להעיד במידה רבה הן על המקצועיות והן על טיב ואיכות השירות. ברשותי ותק עשיר בתחום הנדסת הבניין וכיועצת נגישות מתו"ס ושירות. במהלכן צברתי שם ומוניטין רב בתחום.

פתרונות יצירתיים

אני תמיד מקפידה לחשוב מחוץ לקופסא, לראות את הדברים בצורה גמישה ולמצוא פתרונות נכונים ואיכותיים, גם למצבים אשר יכולים להיראות תחילה כמורכבים ואף בלתי אפשריים.

הכול במקום אחד

אני מציעה קשת רחבה של שירותי ייעוץ נגישות, במקום אחד. כך שגם אם אתם מעוניינים לחדש רישיון עסק, רוצים להנגיש אתר אינטרנט או זקוקים לייעוץ בכל נושא אחר בתחום ההנגשה, אני הכתובת הנכונה עבורכם.

יחס אישי

הליך הייעוץ מהווה כדרך בה אני צועדת יחד עם הלקוח, כשבסופה של הדרך מטרה משותפת לשנינו – לצלוח את הליך ההנגשה בצורה המצופה, המותאמת והרצויה.

תגובה מהירה

יש לכם שאלות? זקוקים לעוד מידע? התחלנו בדרך משותפת ונתקלתם בבעיה? תשמחו לגלות שאני מקפידה על זמינות גבוהה ועל תגובה איכותית ומהירה.

מתקן משולב נגיש - צבעוני

זה היה אחד הפרויקטים הכי כייפים, במיוחד בימי הקיץ החמים 🙂
הנגשת גן ילדים בתל אביב… פה אתם רואים מתקן משולב נגיש.

מתקן משולב נגיש - צבעוני

כתוב לנו

דרכים נוספות ליצור איתנו קשר

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו!

נייד
דואר אלקטרוני