חידוש רישיון עסק

חידוש רישיון עסק

המודעות לחשיבות של התאמת המרחב הציבורי עבור אנשים עם מוגבלות, עלתה בצורה משמעותית בשנים האחרונות.
אנשים רבים עם מוגבלות מסוימת, נאלצו עד לפני שנים לא רבות לוותר לעיתים קרובות על שימוש במרחבים ציבוריים מסוימים או על שימוש בשירותים שונים, בגלל הסיבה הפשוטה, שלא הייתה קיימת גישה המתאימה עבורם, לאותם המקומות.
כיום הרשויות השונות מקפידות לקדם את הנושא של ביצוע התאמות נגישות, באמצעים שונים אשר עומדים לרשותם וזאת במטרה למנוע הפלייה חברתית ולשים דגש על הנושא של כבוד האדם וחירותו.
חשוב לזכור, כי נגישות משרתת לא רק את אותם אנשים עם מוגבלות, אלא גם את בעלי העסקים, אשר נהנים מעצם העובדה כי הם פונים לקהל לקוחות רחב יותר.

 

אישור מורשה נגישות
כחלק מההרתמות הכללית למען נושא ההנגשה, בתי עסק שונים נדרשים על פי חוק לבצע התאמות נגישות – וזאת בהתאם לחוקים ולתקנות בנושא.
קבלת אישור מורשה נגישות, מהווה כיום תנאי הכרחי לקבלת רישיון לצורך פתיחת עסק, כמו גם עבור חידוש רישיון עסק קיים.
חשוב להדגיש, כי בעל עסק אשר העסק שלו ימצא כלא עומד בדרישות הנגישות, יעמיד את עצמו בסכנה לשלילת רישיון.

 

כיצד לבצע הנגשה לעסק?
הנחיות הנגישות משתנות בהתאם לסוג העסק ולהיקף פעילותו.
עסקים אשר עומדים לפני הליך של חידוש רישיון עסק, או רישיון עסק חדש יצטרכו לדאוג לחוות דעת מורשה נגישות – ליווי של יועץ נגישות מקצועי ומנוסה בהליך קבלת רישיון העסק, יאפשר לבצע את כל פעולות ההנגשה בצורה הנדרשת ובעלויות המינימליות.

חידוש רישיון עסק

אם תאריך היעד לחידוש רישיון העסק שלכם מתקרב, אתם מוזמנים ליצור קשר עם לימור גרייזמן שהינה יועצת מורשת נגישות מתו"ס.
לימור גרייזמן מלווה את לקוחותיה לאורך כל תהליך ההנגשה, תוך התחשבות בשיקולי החוק ובהקלותיו, בהיבטים משפטיים ובפרמטרים רבים נוספים.

יועצת נגישות לימור גרייזמן, תלווה אתכם עד לשלב האישור הסופי של חידוש רישיון העסק.

לנוע בחופשיות בכל מקום

אז למה לבחור בנו?

מקצועיות

ראיית התמונה הכוללת, דגש על הפרטים הקטנים והקפדה על צבירת ידע מבלי לשקוט על השמרים, מאפשרים לי להעניק שירותים ברמה מקצועית בלתי מתפשרת.

ניסיון

ניסיון יכול להעיד במידה רבה הן על המקצועיות והן על טיב ואיכות השירות. ברשותי ותק עשיר בתחום הנדסת הבניין וכיועצת נגישות מתו"ס ושירות. במהלכן צברתי שם ומוניטין רב בתחום.

פתרונות יצירתיים

אני תמיד מקפידה לחשוב מחוץ לקופסא, לראות את הדברים בצורה גמישה ולמצוא פתרונות נכונים ואיכותיים, גם למצבים אשר יכולים להיראות תחילה כמורכבים ואף בלתי אפשריים.

הכול במקום אחד

אני מציעה קשת רחבה של שירותי ייעוץ נגישות, במקום אחד. כך שגם אם אתם מעוניינים לחדש רישיון עסק, רוצים להנגיש אתר אינטרנט או זקוקים לייעוץ בכל נושא אחר בתחום ההנגשה, אני הכתובת הנכונה עבורכם.

יחס אישי

הליך הייעוץ מהווה כדרך בה אני צועדת יחד עם הלקוח, כשבסופה של הדרך מטרה משותפת לשנינו – לצלוח את הליך ההנגשה בצורה המצופה, המותאמת והרצויה.

תגובה מהירה

יש לכם שאלות? זקוקים לעוד מידע? התחלנו בדרך משותפת ונתקלתם בבעיה? תשמחו לגלות שאני מקפידה על זמינות גבוהה ועל תגובה איכותית ומהירה.

מתקן משולב נגיש - צבעוני

זה היה אחד הפרויקטים הכי כייפים, במיוחד בימי הקיץ החמים 🙂
הנגשת גן ילדים בתל אביב… פה אתם רואים מתקן משולב נגיש.

מתקן משולב נגיש - צבעוני

כתוב לנו