סקר נגישות מתו"ס

סקר נגישות מתו"ס

סקר נגישות מתו"ס – הינו סקר מבנים תשתיות וסביבה. הסקר מבוצע במבנים קיימים, כאשר הסיבות להזמנת הסקר הן: קבלת רישיון עסק, תמ"א 38, שימוש חורג וכו'.

הסקר מתבסס על הגדרות הנגישות המצוינות בחוק וייעודו לאפשר יצירת תכנית פעולה מקיפה ומעמיקה של הנגשה – הסקר בוחן את המבנה הקיים והמורכבות שבו. סקר מתו"ס שם דגש על התקנים הרלוונטיים, כמו גם על הצרכים והדרישות הפרטניות של העומדים מאחורי הזמנת הסקר. 

בתור יועצת נגישות, אני מתמחה בין היתר בביצוע סקר נגישות מתו"ס למבנים קיימים, ובמתן פתרונות יצירתיים בהתאם לממצאי הסקר, לגבי ביצוע הפעולות הנדרשות. זאת, על מנת להנגיש את המקום, כמו גם לצורך הענקת פטור מדרישות מסוימות.

לנוע בחופשיות בכל מקום

אז למה לבחור בנו?

מקצועיות

ראיית התמונה הכוללת, דגש על הפרטים הקטנים והקפדה על צבירת ידע מבלי לשקוט על השמרים, מאפשרים לי להעניק שירותים ברמה מקצועית בלתי מתפשרת.

ניסיון

ניסיון יכול להעיד במידה רבה הן על המקצועיות והן על טיב ואיכות השירות. ברשותי ותק עשיר בתחום הנדסת הבניין וכיועצת נגישות מתו"ס ושירות. במהלכן צברתי שם ומוניטין רב בתחום.

פתרונות יצירתיים

אני תמיד מקפידה לחשוב מחוץ לקופסא, לראות את הדברים בצורה גמישה ולמצוא פתרונות נכונים ואיכותיים, גם למצבים אשר יכולים להיראות תחילה כמורכבים ואף בלתי אפשריים.

הכול במקום אחד

אני מציעה קשת רחבה של שירותי ייעוץ נגישות, במקום אחד. כך שגם אם אתם מעוניינים לחדש רישיון עסק, רוצים להנגיש אתר אינטרנט או זקוקים לייעוץ בכל נושא אחר בתחום ההנגשה, אני הכתובת הנכונה עבורכם.

יחס אישי

הליך הייעוץ מהווה כדרך בה אני צועדת יחד עם הלקוח, כשבסופה של הדרך מטרה משותפת לשנינו – לצלוח את הליך ההנגשה בצורה המצופה, המותאמת והרצויה.

תגובה מהירה

יש לכם שאלות? זקוקים לעוד מידע? התחלנו בדרך משותפת ונתקלתם בבעיה? תשמחו לגלות שאני מקפידה על זמינות גבוהה ועל תגובה איכותית ומהירה.

מתקן משולב נגיש - צבעוני

זה היה אחד הפרויקטים הכי כייפים, במיוחד בימי הקיץ החמים 🙂
הנגשת גן ילדים בתל אביב… פה אתם רואים מתקן משולב נגיש.

מתקן משולב נגיש - צבעוני

כתוב לנו