ייעוץ נגישות

★ פתרונות נגישות לעסקים קיימים וחדשים ★ ליווי תהליך ההנגשה עד קבלת אישור ★ סקרי נגישות לרישוי עסקים ★ אישור נגישות לבנייני מגורים, בניינים ציבוריים ומסחריים ★ אישור נגישות לאירועים וכנסים ★ יועץ נגישות מורשת לעסקים

כל אחד מאתנו מכיר אנשים עם מוגבלות – אלו יכולים להיות שכנים, ילדים או אחים של חברים ואולי זה אפילו בן משפחה קרוב – על פי דוחות שפורסמו בשנים האחרונות, קרוב למיליון וחצי אנשים במדינה הינם עם מוגבלות כלשהי: המוגבלות יכולה להיות קוגניטיבית, חושית או מוגבלות פיזית. יתכן שזה נראה לנו אלמנטרי שהזכויות של אנשים עם המוגבלות, אמורות להיות שוות לזכויות שלנו ואין שום סיבה שהם לא יוכלו לבקר באותם מקומות בהם אנו מבקרים וליהנות מאותם השירותים שאנחנו נהנים מהם. 

הנגשת אתרי אינטרנט

אך המצב בפועל, שגם כיום, למרות המודעות הגבוהה לנושא, מבנים רבים אינם נגישים עבור חלק מאותם אנשים עם מוגבלות, מה שפוגע במישרין בעצמאות שלהם ובעקיפין גם בזכויות שלהם.

בשנת 2005 הוסיף המחוקק לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות משנת 1988, פרק נוסף – פרק הנגישות. המחוקק קבע שעל כל נותני השירותים מהמגזר הפרטי והציבורי לדאוג להנגשה של מבנים כך שגם אנשים עם מוגבלות יוכלו להגיע לכל מקום וליהנות מכל השירותים המוצעים בו. 
מכיוון שהליך ההנגשה, מצריך הוצאה של סכומי כסף לא קטנים ובנוסף, גם הטמעה והדרכות בארגון אשר ייעודם להעביר את המידע הרלוונטי לגבי ההנגשה לעובדים – המחוקק נתן אישור לבצע את פעולת ההנגשה במבנים קיימים במספר שלבים/ צעדים.


ציון דרך נוסף וחשוב בדרך להשגת שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות, נרשם בשנת 2009 השנה בו נוסף לחוק התכנון והבנייה, סעיף המחייב כל היתר בנייה להיבדק ולקבל אישור מורשה נגישות על כך שהוא עומד בתקנות ופה אני נכנסת כיועץ נגישות מורשת לעסקים

חשוב, יועץ נגישות שכל בעלי העסקים והאנשים אשר מחויבים או מעוניינים מיוזמתם לבצע הנגשה למבנה, יהיו מודעים לעובדה שישנה גם דרך לבצע את ההנגשה, אשר אינה מצריכה הוצאה של סכומים לא סבירים של כספים או אינה מחייבת כניסה אל תוך תהליך שהסוף שלו אינו נראה באופק. 
כל מה שצריך בכדי לבצע הנגשה זה רצון, קצת סבלנות והמון יצירתיות.

ייעוץ נגישות מקצועי, יצירתי ומלא בכוונות יכול להזיז הרים או לפחות כמה מדרגות, אשר יאפשרו גם לאנשים עם מוגבלות להסתובב בצורה חופשית בחלל וליהנות ממה שיש לו להציע.
זכרו, שאדם עם מוגבלות יתקשה אפילו לדמיין מצב בו העצמאות שלו נלקחת ממנו  – ישנם אנשים עם מוגבלות אשר מוצאים את עצמם נאלצים להסתייע באנשים אחרים או לוותר על דברים שהם רוצים או אוהבים לעשות בגלל בעיות בנגישות. 

בתור יועצת נגישות מוסמכת ובעלת ניסיון, באפשרותי לסייע לכם להעניק להם את העצמאות המגיעה להם וכמובן, לנקוט בפעולות המצוינות בחוק.

ייעוץ נגישות, ייעוץ נגישות לעסקים, ייעוץ נגישות לרשיון עסק, ייעוץ נגישות לחידוש רשיון עסק

מעוניינים בפרטים נוספים לגבי שירותי ייעוץ נגישות? צרו איתי קשר ואשמח להעניק לכם את כל המידע. – לימור יועצת נגישות מורשת לעסקים.

לנוע בחופשיות בכל מקום

אז למה לבחור בנו?

מקצועיות
ראיית התמונה הכוללת, דגש על הפרטים הקטנים והקפדה על צבירת ידע מבלי לשקוט על השמרים, מאפשרים לי להעניק שירותים ברמה מקצועית בלתי מתפשרת.

ניסיון
ניסיון יכול להעיד במידה רבה הן על המקצועיות והן על טיב ואיכות השירות. ברשותי ותק עשיר בתחום הנדסת הבניין ויועצת נגישות מתו"ס ושירות. במהלכן צברתי שם ומוניטין רב בתחום.

פתרונות יצירתיים
אני תמיד מקפידה לחשוב מחוץ לקופסא, לראות את הדברים בצורה גמישה ולמצוא פתרונות נכונים ואיכותיים, גם למצבים אשר יכולים להיראות תחילה כמורכבים ואף בלתי אפשריים.

הכול במקום אחד
אני מציעה קשת רחבה של שירותי ייעוץ נגישות, במקום אחד. כך שגם אם אתם מעוניינים לחדש רישיון עסק, רוצים להנגיש אתר אינטרנט, זקוקים לייעוץ בכל נושא אחר בתחום ההנגשה, אני הכתובת הנכונה עבורכם.

יחס אישי
הליך הייעוץ מהווה כדרך בה אני צועדת יחד עם הלקוח, כשבסופה של הדרך מטרה משותפת לשנינו – לצלוח את הליך ההנגשה בצורה המצופה, המותאמת והרצויה.

תגובה מהירה
יש לכם שאלות? זקוקים לעוד מידע? התחלנו בדרך משותפת ונתקלתם בבעיה? תשמחו לגלות שאני מקפידה על זמינות גבוהה ועל תגובה איכותית ומהירה.

מתקן משולב נגיש - צבעוני

זה היה אחד הפרויקטים הכי כייפים, במיוחד בימי הקיץ החמים 🙂
הנגשת גן ילדים בתל אביב… פה אתם רואים מתקן משולב נגיש.

כתוב לנו